Sosyal ağlarda biz

Çamlıca Okulları Öğrencileri , Atatürk Konulu Sergi Açtı

Çamlıca Lisesi Görsel Sanatlar ve Resim Öğretmeni Merve Hoşan’nın öncülüğünde anaokul , ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin yaptığı Atatürk fotoğraflarının yer aldığı sergi Malatya Park AVM’de ziyarete açıldı.

Çamlıca Okulları Öğrencileri , 80. Ölüm Yıldönümünde Atatürk’ü Andı

Çamlıca Okulları, Atatürk’ün Ölüm Yıldönümü Dolayısıyla Malatya Park AVM’de Bir Program ve Atatürk konulu Fotoğraf  Sergisi Düzenledi.

 

Malatya Park  AVM’nin giriş katıda gerçekleşen anma programında, Üzerlerinde Atatürk Fotoğraflı siyah tişört giyen öğrenciler Atatürk’ün sevdiği eserleri seslendirirken , Çamlıca Lisesi Görsel Sanatlar ve Resim Öğretmeni Merve Hoşan’nın öncülüğünde anaokul , ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin yaptığı Atatürk fotoğraflarının yer aldığı sergi de ziyarete açıldı.

 

Açılışa Malatya Girişim Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kavuk , Çamlıca Okulları Kurucu Müdürü Mustafa Sarıtaç, STK Temsilcileri , Basın Mensupları , Kurum Öğretmenleri ve Velilerinin yanı sıra vatandaşlarda programa eşlik etti.  

 

Çamlıca Okulları Kurucu Müdürü Mustafa Sarıtaç, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu , Türk Milletinin Rehberi ve Işığı  Ulu Önder Atatürk’ü ölümünün 80’inci yılında bir kere daha rahmet ve şükranla andıklarını söyledi. Konuşmaların ardından serginin açılışı gerçekleştirildi.

 

Çamlıca Lisesi Görsel Sanatlar ve Resim Öğretmeni Merve Hoşan , Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 80 Ölüm Yıldönümü. Onu minnet ve şükranla anıyoruz..  Bizde bu anma programına Çamlıca Okulları öncülüğünde anaokul , ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin yaptığı Atatürk fotoğraflarının yer aldığı sergiyi hazırladık. Başta bize bu imkanı sunan Çamlıca Okulları Kurucu Müdürü Mustafa Sarıtaç Hocama ve Tüm emeği geçenlere , Malatya Park AVM Yönetimine ve  Sergimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum … Sizlerin huzurunda  Bizlere bu güzel vatanı bırakan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü şükran ve minnetle anıyorum dedi.