Sosyal ağlarda biz

İLKÖĞRETİM HAFTASINDA COŞKULU KUTLAMA

Özel Malatya Çamlıca Koleji öğrencileri İlköğretim Haftası’nı eğlenceli etkinliklerle kutladı.Öğrencilerin şiir ve yazılar okuduğu programda,halk oyunları ekibi izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

Öğrencilerde müziğin ritmine ayak uydurup öğretmenleriyle birlikte halay çektiler.Okul bahçesinde gerçekleşen kutlama programı renkli görüntüler oluşturdu.Konuyla ilgili Okul kurucu müdürü Mustafa SARITAÇ şunları söyledi:”Bugün öğrencilerimizin çoşkusuna ortak olduk.Onların sevinçlerini paylaşıyoruz. Ulu Önder Atatürk’ün de dediği gibi, İlköğretim meselesi demek: vatan, millet, bayrak meselesi demektir. İlköğretim meselesi, bir millet için bağımsızlık ve var olma meselesidir. Bizlerde Çamlıca Okulları olarak bu anlamlı sözlerin idrakiyle, içinde bulunduğumuz sorunların ancak eğitimle çözüleceğine ve ülkemizin aydınlık mutlu yarınlara ancak eğitimle şahlanacağına inancımız tamdır.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının ülkemize ,şehrimize ,okulumuza,öğretmenlerimize,velilerimize ve siz sevgili öğrencilerimize hayırlı olsun.